KONST / Litografier / Färglitografi 10515115
nr 1051 5115
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Skeppsbron, 278/290, signerad, motivet: 33x44
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:06:06
700 kr
800 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö